Pažaiskime

Mölkky yra linksmos tikimybių ir įgudimo kombinacijos, kurias lengva išmokti ir įdomu žaisti. Paeiliui meskite Mölkky kėglį bandydami numušti įvairiai sunumeruotus kėglius. Žaidimo tikslas – surinkti lygiai 50 taškų. Tačiau jei surinksite daugiau nei 50, jūsų taškų suma bus sumažinta iki 25!

Mölkky galite mėgautis bet kur – tiek savo sode, tiek vietiniame parke. Galite žaisti vienas prieš vieną arba surinkti komandą – kuo daugiau, tuo linksmiau! Žaidėjai gali būti bet kokio amžiaus ir bet kokios fizinės parengties.

Nacionalinės Mölkky rungtynės yra rengiamos keliose šalyse visame pasaulyje, o komandos kiekvienais metais netgi vyksta į Suomiją dalyvauti pasauliniame Mölkky čempionate.

Linksmybių dėžė

  • Mölkky kėgliai (sunumeruoti nuo 1 iki 12) – unikalios formos ir pagaminti iš 100 % natūralios Suomijos miškų medienos, nepakenkiant gamtos ištekliams. Lengva sustatyti (tvirtai stovi net ant nelygaus paviršiaus) ir paprasta numušti.
  • Mölkky (metimo kėglis) – nesunkus ir lengvai metamas visiems šeimos nariams.
  • Patogi nešti dėžė – pagaminta iš tokios pačios aukštos kokybės medienos, ši tvirta dėžė yra ideali laikyti žaidimo reikmenims. Stiprūs virvių diržai padeda lengvai nešti Mölkky, kad ir kur bekeliautumėte.
  • Taisyklės – suprantamos instrukcijos ir naudingos iliustracijos užtikrina greitai suprantamą žaidimą ir padeda išvengti nesusipratimų. Jums tereikia linksmintis!
  • Taškų kortelė nereikia prisiminti savo taškų; tereikia pasinaudoti šia taškų kortele. Ir nepamirškite, kad žaidimo tikslas – pasiekti lygiai 50 taškų – tik ne daugiau!
  • Matmenys (cm) – 33 (ilgis) x 22 (plotis) x 19 (aukštis). Kadangi Mölkky yra pagamintas iš 100 % medienos, matmenys gali skirtis.
  • Svoris – 4,390 kg.

molkky_image_1